Air Optix Colors Renkleri

Gözlerinizin rengini değiştirmenin hesaplı ve en kolay yolunu mu arıyorsunuz? Air Optix Colors renkli lensleriyle tanışmanızın vakti geldi demektir. Air Optix Colors, konfor kalitesi ve oksijen geçirgenliği yüksek renkli lenslerden oluşan lens ürünleri serisidir. Bu lensleri kullanırken gün boyunca görüşünüz etkilenmez ancak görünüşünüzde büyük farklılıklar yaratacakları kesin. Air Optix Colors renkli lensleriyle gözlerinizin rengini değiştirerek kendinizde büyük bir farklılık yaratabilirsiniz.

Air Optix Colors ister yeni bir renk deneyebilir, isterseniz de göz renginize uyumlu renkli lensi kullanarak göz renginizi ön plana çıkarabilirsiniz. Air Optix Colors renkli lensleri toplamda dokuz farklı renk seçeneğiyle üretiliyor. Gözlerinde herhangi bir görme kusuru olmayan kişiler Air Optix Colors numarasız renkli lenslerini gönül rahatlığıyla kullanabilir. Miyop rahatsızlığı olan kişiler ise reçete değerlerinin -8.00 ile +6.00 arasında olması halinde numaralı renkli lens olarak Air Optix Colors lenslerini tercih edebilirler.

Air Optix Colors Lens Renkleri

Air Optix Colors serisinde deneyebileceğiniz toplamda 9 farklı renk seçeneği bulunuyor. Lens renklerinin nasıl göründüklerini merak ediyorsanız hemen aşağıdan Air Optix Colors renkli lenslerin nasıl göründüğüne göz atabilirsiniz;

Pure Hazel (Açık Kestane Rengi) Lens

Honey (Bal Rengi) Lens

Brown (Kahverengi) Lens

Green (Yeşil) Lens

Gray (Gri) Lens

Blue (Mavi) Lens

Gemstone Green (Zümrüt Yeşili) Lens

Sterling Gray (Buz Grisi) Lens

Brilliant Blue (Açık Mavi Renk) Lens

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir